Fotolia_72682877_XS.jpg16 grudnia, godz. 17.30, Centrum Edukacji Montessori „Przystań”

Serdecznie zapraszamy dzieci od 2. roku życia wraz z rodzicami na Świąteczne Warsztaty Rodzinne!

W ramach spotkania zaplanowaliśmy dwie części:
1) „Na tropie Świętego Mikołaja” – SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ Jarosława Mikołajewskiego „Święty Mikołaj”

Kim naprawdę był Święty Mikołaj? Gdzie dziś możemy go spotkać? Czy rzeczywiście ubierał się na czerwono, miał długą brodę i wyglądał jak wyrośnięty krasnal?
Opowieść o legendarnej postaci zaskoczy z pewnością nie tylko dzieci, ale też niejednego dorosłego. Znakomita książka, w której autor prostym językiem opowiada prawdziwą historię niezwykłego człowieka, o którym pamięć przetrwała już osiemnaście wieków!

2) „Przyklejamy, malujemy, wydzieramy – święta ozdabiamy!” WARSZTAT TWÓRCZY
Choć sklepowe półki uginają się od świątecznych ozdób, my zachęcamy do tego, by wykonać je samodzielnie. Jest to doskonała okazja, żeby w przedświątecznym zabieganiu spędzić czas razem z dzieckiem, wspólnie stworzyć dekoracje, które w Boże Narodzenie nadadzą naszym wnętrzom wyjątkowego charakteru lub które będzie można komuś podarować jako własnoręcznie wykonany upominek. Chcemy, by to spotkanie było okazją do tego, żeby na chwilę się zatrzymać, zapomnieć o tym wszystkim, co trzeba jeszcze zrobić, i czerpać radość z bycia razem.
W trakcie warsztatów wszyscy uczestnicy wykonają proste, ale jednocześnie efektowne ozdoby z wielu różnorodnych materiałów. Razem sprawdzimy, z czego można zrobić sztuczny śnieg, a dzieciom z pewnością wielką radość sprawi możliwość upieczenia własnych pierniczków! Bogactwo faktur i barw zapewni doskonałą stymulację sensomotoryczną.
To wszystko przy ciepłej herbacie z miodem i świątecznej muzyce.
Zapraszamy serdecznie!

UWAGA!
Obowiązują zapisy.
Chęć wzięcia udziału w spotkaniu można zgłaszać telefonicznie (661 021 168) lub drogą e-mailową: centrum.edukacji@montessori-przystan.pl

Udział w SPOTKANIU Z KSIĄŻKĄ jest całkowicie bezpłatny.
Koszt udziału w WARSZTACIE TWÓRCZYM w wyjątkowej inauguracyjnej cenie promocyjnej wynosi jedyne 5 zł (dziecko + osoba dorosła).

Dodaj komentarz

Facebook

Likebox Slider Pro dla WordPress